קודים לסימס 4

קודים לסימס 4

אחד מהדברים שגרמו למשחקי הסימס להיות כאלה פופולריים, היא הטכנולוגיה המופלאה והגרפיקה האיכותית כל כך שלהם, שהפכו את מידת הקרבה של המשחק למציאות למדויקת ביותר. הגרסה הרביעית של משחק הסימס הגיעה לישראל לראשונה לפני כשלוש שנים, והשנה היא מקבלת הרחבה מיוחדת בתחום חיות המחמד. כמו בכל גרסה חדשה או עדכון גרסה שיוצאת למשחק הזה אחת לכמה חודשים, יש להניח שגם כאן יהיה מדובר בשמחה גדולה עבור המכורים למשחק.

אז מה מיוחד במשחק סימס 4?

מפתחי הסימס משחררים גרסה חדשה למשחק בכל כמה שנים, אבל עבור כל גרסה יוצאות גם חבילות הרחבה ייחודיות המלוות אותה, אשר משפרות את חווית המשחק בגרסתו המעודכנת ומוסיפות אפשרויות חדשות לכל מיני חלקים שלו. סימס 4 מכר בשבוע הראשון שבו יצא כמיליון וחצי עותקים, וגם הפעם ניתן היה להפוך לחלק מחייהם של הסימס, הדמויות הוירטואליות הידועות, בכל מיני היבטים של חייהן.

חסרונה של הגרסה החדשה עם יציאתה, היה בכך שפונקציות בסיסיות בו לא היו קיימות. זו הסיבה לכך שהגרסה הרביעית זכתה להרבה הרחבות ללא תשלום ששימחו מאוד את הרוכשים, כגון: חבילת חגים שבה שולבו סמלי חג של כל הדתות, שלב פעוטות שנוסף להתפתחות של הסימס עצמם, אפשרות להוספת אילן יוחסין ועוד. אחד מהדברים הנוספים שמייחדים את הגרסה הרביעית, הוא שפע חבילות החפצים שהיא מציעה, ומחירן הנמוך ההופך אותן לאטרקטיביות במיוחד, כמו גם חבילות משחק מצומצמות אחרות שנמכרות במחיר משתלם ונועדו להעשיר את עולמן של הדמויות הוירטואליות, מבלי לקרוע את הכיס.

אילו הרחבות של הגרסה הרביעית יצאו במשך השנים?

ישנן שלוש הרחבות עיקרית לגרסה הרביעית: "לכו לעבודה" שמאפשרת לסימים לפתח קריירה ולשחקנים ללוות אותם ביום עבודתם, "מבלים ביחד" שבעזרתה ניתן לייצר חבורות של סימים בעלי עניין משותף, ו"חיים בעיר" שמאפשרת שילוב של הסימים בפעילויות בקהילה שבה הם מתגוררים. כאמור השנה עומדת לצאת הרחבה חדשה נוספת שתיקרא "כלבים וחתולים", אשר תייצר עבור הסימים את האפשרות לאמץ חיית מחמד, לטפל בה ולטפח את היחסים שבין בני האדם, כלומר דמויות הסימים, לבין הכלבים או החתולים המתגוררים עמם.